Nessebar zwiedzanie i rejs statkiem

Dorośli 124.00 PLN

Dzieci(do12lat) 62.00 PLN


Wybierz datę oraz liczbę uczestników
Miejsce odbioru

Opis

Niesamowita kombinacja zwiedzania przepięknego miasta Nessebar z romantycznym rejsem stateczkiem dookoła starego miasteczka. 
Zabytkowe miasto Nessebar leży na przepięknym półwyspie. Całe stare miasto od 1983 roku znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Podziwiać tam można wiele budowli z architekturą bizantyjską oraz pozostałości po murach obronnych miasta, które kiedyś było nie tylko twierdzą militarną, ale przede wszystkim centrum politycznym i handlowym. Dawniej miasto znane było jako miasto 40-tu cerkwi, ponieważ na samym cyplu wznosiło się ponoć 46 świątyń. Dziś na każdym kroku można podziwiać pozostałości średniowiecznej zabudowy.
Po pieszej wycieczki będą Państwo mieli okazję zobaczyć to unikalne miejsce z całkiem innej perspektywy. Rej przy zachodzie słońca stwarza niesamowitą atmosferę. Barwy zachodzącego słońca i spadające ostatnie promienie słoneczne na zabytkowe miasto sprawiają niezapomniany widok. Lamka szampana z przegryzkami dodadzą do tego niesamowitą i niezapomnianą atmosferę z przepięknej Bułgarii.

Szczegóły programu:

16:30 Autokar z polskim przewodnikiem zabierze Państwa do Starego Nessebaru. Po czym ruszamy na 1,5h pieszej wycieczki po starym miasteczku, gdzie Polski przewodnik opiwie wszystkie ciekawostki tego magicznego zakątka na bułgarskim wybrzerzu. Czeka Państwa degustacja wina z lokalnej winiarni oraz czas wolny na zakupy.
18:30        Romantyczny rejs jachtem po zatoce Słonecznego Brzegu, piękna nocna panorama
                  Piwo, szampana i przekąski i owoce bez limitu
20:00        Przepłynięcie spowrotem do partu w Starym Nesebarze. Wyjazd  do Słonecznego Brzegu.
Cena zawiera: Transport, rejs jachtem, przekąski z lampką szampana, instruktarz pokładowy, opiekę polskiego przewodnika, zwiedzanie Nessebaru.

Informacje

 Czas Trwania 5h

 Polski przewodnik

 Odbiór z okolicy hotelu

 Szybkie potwierdzenie

 Łatwa rezygnacja (do 48h przed wyjazdem)

W celu ustalenia miejsca odbioru - podczas rezerwacji podaj nazwę hotelu, w którym będziesz w Bułgarii.
Po zrobionej rezerwacji dostaniesz maila z biletem i dokładną godzinę wyjazdu.

COVID-19: Jeżeli Państwo nie dolecą do Bułgarii z powodu zamknięcia granic, zakazu podróżowania lub obowiązkowej kwarantanny, będzie można zanulować rezerwację i otrzymać zwrot pieniędzy.

Opinie


Podobne atrakcje

Nessebar zwiedzanie i rejs statkiem

Cena 124.00 PLN

Nessebar zwiedzanie i Wieczór Bułgarski

Cena 156.00 PLN

Sozopol i rzeka Ropotamo - wyjazd ze Słonecznego Brzegu i okolic

Cena 149.00 PLN

Bałczyk i Kaliakra

Cena 198.00 PLN